HK UPPER RECEIVER KIT MR762 A4 13
SKU:
BILL|HK 51001919
$2,892.99
9 in stock
The MR762 upper receiver kit has been updated to include all the new A4 features including new barrel profile adjustable gas block handguard and more.
Additional information
| upc | 642230272545 |
|---|---|
| Manufacturer | Heckler & Koch / H&K |
| Manufacturer Part Number | 51001919 |
| Action | 7.62x51mm |
| Barrel Length | 13" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| color | Black |
| model | MR762 A4 Upper Receiver |
| Product Type | Accessory-Uppers |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Shipping Weight | 0.0 |
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.