CONVERSION KIT 50AE 6″ BLACK INCLUDES TWO MAGAZINES 50 AE Desert Eagle
SKU:
761226087335
$699.00
13 in stock
Magnum Research BMCP506 Desert Eagle Mark XIX 8rd 6" Barrel Black
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 8.6 × 1 in |
| product_type | Conversion Kit |
| model | Desert Eagle |
| slide finish | Black |
| barrel length | 6" |
| barrel finish | Black |
| capacity | 8 |
| upc | 761226087335 |
| brand | Magnum Research |
| part_number | 95621 |
You must be logged in to post a review.








![GLOCK 19 G19 Gen 3 Two Tone Cerakote *CA [Custom Build]](https://brassdepot.sfo3.cdn.digitaloceanspaces.com/wp-content/uploads/2025/03/19223216/IMG_4915-scaled-225x300.jpg)


![GLOCK 19 G19 Desert Sand *CA [Custom Build]](https://brassdepot.sfo3.cdn.digitaloceanspaces.com/wp-content/uploads/2024/09/21041131/desert-sand-g19-ca-300x300.jpg)
Reviews
There are no reviews yet.